ටයිගර් ෂ්රොෆ් සියළුම ‘ස්ටන්ට්මන්වරුන්ට අභියෝග’ කළ වීඩියෝව

සුපිරි බොලිවුඩ් නළුවෙක් වන ටයිගර් ෂ්රොෆ්ගේ Tiger Shroff බොහෝ බොලිවුඩ් තරු වගේ මේ දිනවල තමන්ගේ රසිකයින් සමග සම්බන්ධ වෙන්නේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් වලින්. ඔහු වටා මිලියන ගණනක් රසිකයින් ඉන්න නිසා කිසිම අපහසුවකින් තොරව බොහෝ දේ බෙදා ගන්න ටයිගර්ට හැකිවා ලැබී තිබෙනවා.

ඉතිං ඉන්දියාව අගුළු දාලා තියෙන නිසා නිවසට වී බොහෝ දේ කරමින්, විශේෂයෙන් ව්‍යායාම කරමින් ඉන්න ටයිගර් ෂ්රොෆ් පසුගිය දා තමන්ගේ අලුත්ම ඡායාරූප කිහිපයක් සහ සිය ක්‍රියාදාම චිත්‍රපටයක් වන බාගී Baaghi චිත්‍රපටයේ තිරයෙන් පිටුපස වීඩියෝවක් රසිකයින් සමග බෙදා ගත්තා. එය මුදා හැරිය දවසෙම මිලියන 21.7ක රසිකයෝ මේ වීඩියෝව බලලා තිබෙනවා. ඉතිං හිතා ගන්න පුළුවන්නේ ඔහුගේ තත්ත්වය.

ටයිගර් ෂ්රොෆ්

ඔහු වීඩියෝව කැප්ෂනය කරමින් මෙසේ සදහන් කළා. “මම ඉගෙන ගත් එක් දෙයක් තිබේ. එනම්, ක්‍රියාදාම වීරයෙකු ලෙස ලොව පුරා ක්‍රියාදාම චිත්‍රපටවල වැඩ කරන සියලුම සටන්කරුවන්ට සහ ස්ටන්ට්මන්වරුන්ට ඉහළම ගෞරවය දැක්විය යුතුයි. ඒත් මං ගැන සදහන් කළහොත්, යාලුවනේ මගේ පහර වලට ප්‍රතිචාර දැක්වීමට ඔබ සමත් නම් ඔබලා නියම වීරයින්” 

ඉතිං බොලිවුඩ් රසිකයින් මිලියන 21.7ක් නැරඹු ඒ අපූරු වීඩියෝව ඔබ මෙතැනින් බලන්න පුළුවන්. https://www.instagram.com/tigerjackieshroff/?utm_source=ig_embed

Ad Widget

Recommended For You

About the Author: Editor

Leave a Reply

Your email address will not be published.